Anasayfa » Gıda » tavuk ve ürünleri » Ekim Tavukculuk Yumurta Üretimi

Ekim Tavukculuk Yumurta Üretimi

konya toptan yumurta, konya sofralık yumurta, tatyum konya, yumurta ihracatı konya, konya yumurta ihracatı, toptan kahvaltılık yumurta, toptan yumurta fiyatları, harun ekim, kazım ekim, mevlüt ekim, tatyum yumurta, yarga yumurta satışı toptan, yumurta üretimi konya, civciv satışı konya, yumurta çiftlikleri Konya, yumurta fiyatları Konya, toptan yem Satışı, konyadaki yumurta çiftlikleri, konyadaki yumurtacılar, yumurta üretim çiftlikleri, toptan beyaz yumurta, toptan sarı yumurta, yumurta borsası konya, yumurta üreticileri konya, basmakçı yumurta fiyatları, tavuk alım satımı konya, toptan yarga yumurta satışı,

.
  •   Resim Galerisi 
  •   Video Galerisi 
  •   Firma Tanıtımı 
  •   Haber ve Duyurular 
  •   İlanlarımız 
  •   Ürünlerimiz 
  •   Google Yol Tarifi 
Galeriye henüz video eklenmemiş!
Çeyrek asra varan sektör tecrübesini; 1997 baharında kurumsallaşma yolunda ilk adımını, şirketimizi kurarak atan Mevlüt Ekim’dir.

Kurulduğu günden bugüne “kaliteden tavizsiz güncel yenilik” felsefesiyle yola devam eden şirketimiz, kurulu bulunduğu bölgede birçok ilki gerçekleştirmeyi başarmış, bu kıvançla devam eden faal hayatına, bölgesellikten ziyade ulusal bir firma olma yolunda standardizasyon ve markalaşmayı ilk sıraya almıştır. Günümüz şartlarında, “kurumsal kimlik” felsefesini yine ilk sıralarda tutan şirket yöneticilerimiz Harun EKİM ve Kazım EKİM, deneyim kazandıkları durumları, sektörün içinde bulunduğu en zor anları bile, yatırımlarına devam ederek şirket lehine çevirmeyi bilmişlerdir.

45 milyon adet yumurtaya yakın yıllık üretimimizde, “kaliteli ürün ve ürün sonrası kalite” için personelimizin ve teknolojinin faydaları entegre haldedir. Konya ilinin değişik bölgelerine konuşlu bulunan 2 ayrı çiftlikte, toplam 6 adet kümesimizde, 140.000 adet yumurtacı tavuk “sektörünün en kaliteli ırkı”dır ve bir şirket geleneği haline gelen bu ırk alımlarıyla dönüşümlü olarak yumurta üretim faaliyetimiz devam etmektedir. Tüm kümeslerimiz yasaların belirlediği sağlık ve hijyen kıstaslarına uygundur ve uygunluk belgelerine haizdir.

10 ton/saat kapasitesi ile kendi çiftliklerimizin yem ihtiyacının karşılandığı yem ünitemizde; ülkemizin en önde gelen kuruluşları ile çalışılmakta, en üst düzey randıman için en kaliteli ürünler kullanılmakta, insan sağlığı için bölümünde uzman kişilerden danışmanlık ve hizmet alımı yapılmakta, gerekli olan standardizasyon için sektöründe ki en hassas firmalar tercih edilmektedir. “Markalaşma ile başkalaşım” yolunda atılan en büyük alt yapı çalışmalarımızdan biri de markamız “tatyum”dur. Tescili için uzun bir maratondan sonra bünyemize katılan markamız, kısa sürede pazar payı edinerek, sağlık ve kaliteden ödün vermeden doğallığıyla tüketicilerimizin beğenisini kazanmıştır. Dâhil olduğu pazarlarda da beğeni kazanmaya devam etmektedir. Satış, denetim ve satış sonrası garanti konusunda şirketimizin her birimi koordineli haldedir.

Şirketimizin düsturları arasında yer alan ulusal pazar çalışmalarının ilk ayağı Bursa’da açılan şubemizdir. Entegre tesislerimizde üretilen yumurtalar Konya’dan sonra Bursa’lı tüketicilerimizin beğenisine sunulmuştur. Halen devam eden alt yapı çalışmalarımız arasında ilk başta uluslar arası belgelendirme olmak üzere, pazar araştırmaları, kapasite artırımı ile sürekli ve güncel takip kolaylığı açısından ana hammaddelerimizi bünyemizde temin ederek, dışa bağımlılığı minimuma indirme hazırlıkları yapılmaktadır.

Yılların verdiği deneyim, hak edilmiş kurumsal saygı ve geleceğe dönük düşüncelerimizle markamız ve ürettiklerimizin arkasında olmaktan, ülkemiz için hizmete devam etmekten dolayı onurluyuz.

Vizyonumuz

Var olduğumuz sektörde; üst düzey kalitedeki ürünlerimizi en ekonomik şartlarla tüketicimize ulaştırmak,
alternatif olmaktan ziyade, lider olmak için geleneklerimizle teknolojiyi doğallıkla harmanlamak,
Sağlık, güvenilirlik ve oturmuş marka kimliğimizle oluşturduğumuz ağız tadının orijinalliğini bozmamak,

Misyonumuz

“Kaliteden tavizsiz güncel yenilik”
Ürettiğimiz ürünlerle tüketicimizin sağlığını, kullandığımız ürünlerle de doğanın dengesini korumak.

“Kaliteli ürün ve ürün sonrasındaki kalite devamlılığı”
Üst düzey verimliliğimizle, kalitenin kullanılabilirliğini maksimum düzeyde tutmak

“Değerlerimize yabancı kalmadan markalaşma ile başkalaşım,”
Her tüketiciyle gönül bağımızın olduğu düşüncesindeyiz. Tüketicilerimizin değerlerine sahip çıkmamız gerektiğinin de ve değerlerinin değerlerimizle eş değer olduğunun da farkındayız.

tatyum Yumurta:

- Entegre tesiste veteriner hekim kontrolünde üretim yapılmaktadır.
- Ayrıca ISO 22000 Bio Gıda Güvenliği ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile üretilmektedir.
- Üretim çiftliklerinde son teknoloji kullanılarak el değmeden üretim yapılmakta ve hijyenik ortamlarda paketlenerek sevkiyatı yapılmaktadır
- Diğer yumurtalardan farkı; kalitesi, lezzeti ve tazeliğidir.
- Kalitesi ise markasının garantisi altındadır.
- Ürettiği ürünlerde tüketicinin sağlığını ve kullandığı ürünlerle de doğanın dengesini korumaya devam etmektedir.
- Ürünlerini kendi doğallığı ile sofralara ulaştırır.
Firmaya ait eklenmiş bir haber bulunmamaktadır. !
Firmaya ait eklenmiş bir firma ilanı bulunmamaktadır. !
Firmaya ait eklenmiş bir ürün bulunmamaktadır!


Sayfa Yüklenme Süresi: 0,05 saniye.
İşletici Firma: Furkan Ajans | http://www.konyarehberi.net
Aksinne Mahallesi Gülşen Sokak No: 4 / B Meram / Konya
iletisim@konyarehberi.net    |     Telefon: 0 (332) 351 01 57
Copyright © Star Bilgisayar Yazılım Ofisi 2017
Sitemizdeki tüm görsel ve yazılımsal materyaller izinsiz kullanılamaz. Sitemiz WC3 Standartlarına uygundur. XHTML 1.1  |  CSS 3.0